MÖBLER / Skåp & hyllor / Nattygsbord 10368347

nr 1036 8347

Nattygsbord

1950-tal, längd: 45 cm, djup: 33 cm, höjd: 51 cm

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 maj 2016
kl 19:14:49

6/5 23:02:45 1      100 kr
9/5 15:11:26 2      Vinnande bud